Предмет: Химия,
автор: vsur910356
Для засолювання огірків приготували 500 г 6 % розчину солі. Які маси солі і води потрібні для приготування цього розчину?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
30г (соли) и 470г (воды)
Объяснение:
m (соли)=m (раствора)* w ( соли)\100%
m (соли)=500г*6%\100%=30г
m (воды)=m (соли)\w ( соли)*100%=30г\6%*100%=500г
m (воды)=m (раствора)-m (соли)=500г-30г=470г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: nate888
Предмет: Українська мова,
автор: Olfy
Предмет: Русский язык,
автор: SaaS1111
Предмет: История,
автор: AlisaR21