Предмет: Химия,
автор: Аноним
для роботи в лабораторії використовують гідроген сульфід як можна його добути якщо є сульфатна кислота залізо й сірка склади рівняння відповідних реакцій визнач масу сірки потрібну для 10 л гідроген сульфіду
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 14,29 г
Объяснение:
Fe + S = FeS
FeS + H2SO4 = FeSO4 + H2S↑
n(H2S) = 10 л/22,4 л/моль = 0,4464 моль
З РХР бачимо, що n(H2S) = n(S)
n(S) = 0.4464 моль
m(S) = n(S)*M(S) = 0,4464 моль*32 г/моль = 14,29 г
Відповідь: 14,29 г
Автор ответа:
1
Fe+S-->FeS
FeS+H2SO4--->H2S+FeSO4
n(H2S)=10/22,4=0,45 моль
n(FeS)=0,45 моль
m(S)=0,45*32=14,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Daimon243342
Предмет: Русский язык,
автор: karasevaolga20
Предмет: Русский язык,
автор: Эллаа
Предмет: Физика,
автор: gfjydfju
Предмет: Математика,
автор: gevorjan79