Предмет: История, автор: Tytnjd

Описати репродукцію картини Васнєцова "Новгородська торг"

Ответы

Автор ответа: chimbru79
2

Ответ:

На картині виконана одна з найвідоміших площ Новгорода. На першому плані можна спостерігати торговельні лавки і лави, які є постійними, на відміну від возів з товарами, які з'їжджаються сюди з усіх боків великого міста. Художник дивно передає всю атмосферу того часу, і якщо надовго придивитися на картину, можна навіть відчути гул, який стоїть на площі від торгашів.

Дивно, як точно передається не тільки атмосфера, але і нюанси одягу того часу і деякі деталі загального вигляду. Серед всієї композиції, антуражу і всіх людей, відрізняється кілька людей знаходяться посередині картини, по всій видимості, це іноземні гості, які прибули з Німеччини. Тут видно і знатні купці і бояри. Видно і річка, і міст, що йде через річку безпосередньо до міських воріт.

Вся картина прописана з ідеальною точністю. Дивно як Васнецов підібрав фарби, якими була виписана одежа людей, що знаходяться на площі і навколишніх їх будівель. Недарма кажуть, що Новгород був найбагатшим торговельним містом, де при бажанні можна було знайти все.

Також повноцінно промальований і побут цих людей, ось наприклад, в правому нижньому кутку, чоловіки з сумою через плече, як видно, робить обмін грошей, для цього у нього є спеціальні ваги, на яких він зважує рублі. Так, саме так, в той час рублем вважалася грошова одиниця, а вагова міра.

Виходячи з усіх цих тонко і точно прописаних нюансів, можна подумати, що художник провів чимало часу за вивченням цих історичних тонкощів. Кожен костюм відповідає костюму того часу, для цього художник використовує короткі мазки, завдяки яким йому виходить дуже унікально розписати всю картину і підкреслити образ площі.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Adelya93
Помогите определите какой частью речи являются выделенные слова.
1.Красивое безбородое лицо извозчика казалось пе­чальным и хмурым.
2.
Она ,казалось ждала вопроса.
3.ОН казалось чувствовал свое достоинство
4.Все казалось прочно слаженным.
5.Он желал вероятно развеселить нас.
6.Это вполне вероятно.
7.Действительно в наших краях знают толк в пении.
8.Он дал знать о себе.
9.Его знать дома нет.
10.На лице ее не было никаких признаков безумия;напротив  глаза ее с бойкой проницательностью останавливались на мне.
11.Я остановился в первой попавшейся гостинице; напротив был городской сад.
12. Белинский можно сказать импровизировал свои статьи.
13.Чичиков велел остановиться по двум причинам: с одной стороны ,чтобы дать отдохнуть лошадям, с другой  чтобы и самому несколько отдохнут и подкрепиться.
14.Вид был с вала прекрасный: с одной стороны широкая полянка оканчивалась лесом , с другой  бежала маленькая речка.
15.Как сердцу высказать себя?
16.В лесу тепло...Какие тропинки!Какая задумчивость, тишина!
17.Никогда не стремись угадать каких слов кто-то ожидает .
18.К счастью  погода стояла прекрасная.