Предмет: Химия,
автор: mrpropper230
13. Обчисліть масову частку солі у розчині, що утворився при
додаванні води масою 100 г до розчину солі масою 300 г, в якому Масова частка солі становить 10%
масова частка солі становить 10% (15 балів).
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
7,5%
Объяснение:
Дано:
m(води)=100г
m(р-ну солі)¹=300г
W¹с=10%
_______________________
W²с-?
_______________________
1) m(солі в р-ні ¹)=300г÷100×10=30 г - солі в початковому розчині
2) m(води в р-ні)¹=300-30=270г - води в початковому розчині
3)m(води в р-ні)²=270+100=370г - води в новоутвореному розчині
4) m(розчину)²=370+30=400г - новоутворений розчин
5) W(солі)²=m(реч.)÷m(р-ну)×100%=30÷400×100%=7,5%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kirichenko8312
Предмет: Українська мова,
автор: katekniaz
Предмет: Русский язык,
автор: Касепи
Предмет: Математика,
автор: mikolaenko1982
Предмет: Физика,
автор: danil192167