Предмет: Математика,
автор: 05082003
Петрик купив 8 кг. печива по 36 грн. за кілограм.Скільки кілограмів печива по 24 грн. за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Ответы
Автор ответа:
0
8*36=288 грн.
288/24=12 кг
288/24=12 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Kris0900
Предмет: Українська література,
автор: Masha16pr
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Volodya1998
Предмет: Химия,
автор: Natali1313