Предмет: Химия,
автор: kurbexbg
Продукти повного окиснення вуглеводню кількістю речовини 0,25 моль - карбон (IV) оксид об`ємом 28 л
(н.у.) і вода масою 27 г.
1. Виведіть молекулярну формулу вуглеводню. У відповіді запишіть число, що дорівнює сумі індексів у
виведеній фомулі
+Дано
Ответы
Автор ответа:
4
:
Знаходимо кількості речовин СО2 і Н2О n=m/M, n=V/Vm n(H2O)=27/18=1,5 моль n(CO2)=28/22,4=1,25 моль
СхНу + (х+у/4)О2=хСО2 + у/2Н2О знайдемо скільки виділиться на 1 моль речовини
На 0,25 моль речовини виділяється 1,25 моль СО2 і 1,5 моль Н2О
Х=5, у=6, а Н у воді 2 атоми значить у=12 С5Н12
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: кать177
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: aleksandrovich2003
Предмет: Биология,
автор: SemenBio