Предмет: Химия,
автор: kikiuy
Кальцій масою 20 г прореагував з надлишком хлоридної кислоти. Обчисліть кількість речовини хлоридної кислоти і об’єм водню, що виділився при взаємодії.
Поможіть
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
n(hcl)=1моль. V(h2)=11.2л
Объяснение:
ca+2hcl=cacl2+h2
для начала найдём количество вещества кальция n=20/40=0.5моль
n(ca)=1/2n(hcl)=0.5*2=1моль
n(ca)=n(h2)=0.5моль
V(h2)=0.5*22.4=11.2л
kikiuy:
Дуже дякую тобі
Помогите
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: angelina0715
Предмет: Русский язык,
автор: marishakux
Предмет: Другие предметы,
автор: kuchinaa
Предмет: Математика,
автор: shibaevdenis201
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним