Предмет: Физика, автор: Olexanderr

Визначте роботу виконану на ділянці кола за 4 хв., якщо напруга 220В, а опір 35 Ом

Ответы

Автор ответа: sokoldanilo428
0

Ответ:

A = 331 885,714 Дж = 331,88 кДж

Объяснение:

t = 4 хв = 240 с

U = 220 В

R = 35 Ом

_________________

A = UIt

I = U/R

A = U\frac{U}{R}t

A = \frac{U^{2} t}{R}

A = \frac{220^{2} *240}{35}

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Твоямуррр