Предмет: Химия,
автор: megatel33547857
Массасы 12,8 г мысты тотықсыздандыру үшін мыс II оксидімен неше грамм көміртек әрекеттеседі
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:m (Cu ) =12,8г
т/к m (CuO)=?
m(C)=?
Тотықсыздану ря жазасың:
2CuO+C=2Cu+ CO2
Мольдік массасын есептеп
М (C)= 12г/моль
М(СuO)= 79.5г/моль
12,8 -----x
79,5----12
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: NinkaLoveIan
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: vipyula77
Предмет: Математика,
автор: lesLlen7koAneim
Предмет: Математика,
автор: ArianaGrande100