Предмет: Химия,
автор: kaneshnno
Обчисліть відносну молекулярну масу хлор (V) оксиду.Знайдіть масові частки елементів у сполуці
Ответы
Автор ответа:
11
Відповідь: Mr=151 W(Cl)=47% W(O)=53%
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: katena84
Предмет: Русский язык,
автор: krisbor2223
Предмет: Русский язык,
автор: kmikka1
Предмет: Математика,
автор: danaosipov9
Предмет: Математика,
автор: пртм2