Предмет: Химия, автор: wretdaswww

50 баллов!Решите задание на фото​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: mazefaker666
1

Ответ:

m(розчину H2SO4)=300г

w(H2SO4)=9,8%=0,098

V(Н2)-?

знайдемо масу сульфатної кислоти (речовини) в розчині: 300*0,098=29,4г

           29,4г                Хл

Fe + H2SO4=FeSO4+H2

            98г                 22,4л

х=29,4*22,4/98=6,72л

Автор ответа: dvalishvilitamrico
0

Ответ:

Fe=H2SI4=FeSO4+H2 вроооодеееееее

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Собакаа