Предмет: Физика,
автор: vlad5664
відро з піском масою 24,5 кг піднімають за допомогою нерухомого блока на висоту 10 м діючи на мотузку силу 250 н визначте ККД установки
Ответы
Автор ответа:
26
ответ :
К.П.Д. = Апол/Азатр * 100%
Апол= m*g*h = 24.5*9.8*10 = 2401 (Дж)
Азатр = F * h = 250*10 = 2500 (Дж)
К.П.Д. = 2401/2500 * 100% = 96%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: mrr1996
Предмет: Английский язык,
автор: Vludicluv
Предмет: Русский язык,
автор: mamadnazarovam
Предмет: Математика,
автор: zmey4445