Предмет: Физика,
автор: Derry23235
Поможіть будь ласка,даю 40 балів.Маса катода,який був під час електролізу занурений в електро лізну ванну з розчином солі FeCl3,збільшилася від 48 до 51 г.Скільки часу тривав електроліз,якщо сила струму весь час була 2,5А
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
1)
Масса выделившегося железа на катоде:
Δm = (51-48) г = 3 г = 3·10⁻³ кг
2)
Электрохимический эквивалент железа:
k = 0,193·10⁻⁶ кг/Кл
3)
По закону Фарадея:
m = k·I·t
t = m / (k·I) = 3·10⁻³ / (0,193·10⁻⁶·2,5) ≈ 6 220 с или t ≈ 100 минут
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yaobryadina
Предмет: Русский язык,
автор: 89242583534
Предмет: Русский язык,
автор: какбинет
Предмет: Математика,
автор: Skotch1356
Предмет: Геометрия,
автор: astezi