Предмет: Физика, автор: sukhoviiadra

підйомний кран з двигуном потужністю 8квт підіймає вантаж масою 5т на висоту 12 м за 1,5 хв. який ккд крана

Ответы

Автор ответа: elinakhilko
15

Ответ:

ККД= 0,816 = 81,6%

Объяснение:

m=5 т=5000 кг

h=12 м

t=1 хв 30 с=90 с

N=8 кВт=8000 Вт  

n=?

Решение :  

n=A/W=mgh/Nt=(5000 кг * 9,8 Н/кг * 12 м) / (90 с * 8000 Вт)=0,816


sukhoviiadra: дякую!
Похожие вопросы