Предмет: Химия, автор: gnnitetskiyvlad

При 25°С розчинність NaCl дорівнює 36,0 г в 100 г Н2О. Знайти масову частку (%) NaCl у насиченому розчині

Ответы

Автор ответа: polina178
2

Ответ:

26,47%

Объяснение:

Знайдемо вагу розчину:

m(H2O)+m(NaCl)=100+36=136 г

Знайдемо масову частку NaCl у насиченому розчині:

w(NaCl)=36/136*100%=26,47%

Похожие вопросы