Предмет: Химия, автор: maryadok2007

До 300 г водного 20% розчину солі долили 200 г води. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині.

Ответы

Автор ответа: Ingk
1

Ответ:

12%

Объяснение:

20*300/100=60

300-60=240г

240+200=440г

440+60=500 весь розчин

(60/500)*100=12 %

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: miraslava488