Предмет: Физика,
автор: Iriskina
Маса катода, який був під час електролізу занурений в електролітичну ванну з розчином хлориду заліза (FeCl2), збільшилася з 48 г до 51 г. Скільки часу тривав електроліз, якщо сила струму весь час була 2,5 А?
Ответы
Автор ответа:
66
Ответ:
Объяснение:
1)
Масса выделившегося железа на катоде:
Δm = (51-48) г = 3 г = 3·10⁻³ кг
2)
Электрохимический эквивалент железа:
k = 0,193·10⁻⁶ кг/Кл
3)
По закону Фарадея:
m = k·I·t
t = m / (k·I) = 3·10⁻³ / (0,193·10⁻⁶·2,5) ≈ 6 220 с или t ≈ 100 минут
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: milane85
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: alice55555
Предмет: Математика,
автор: GoldLisa
Предмет: Математика,
автор: женя1169