Предмет: Химия,
автор: ukrein71
обчисліть масову частку солі в новому розчині якщо до розчину масою 140 г з масовою долею солі 15% долили води масою 35г.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(р-р)= 140г
ω(соли)= 15%
m(H₂O)= 35г
Найти:
ω₂(соли)
Решение:
m(соли)= 140*0,15= 21г
m₂(р-р)= 140+35= 175г
ω₂(соли)= 21:175= 0,12= 12%
Ответ: ω₂(соли)= 12%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Кристина2150
Предмет: Русский язык,
автор: Стилос
Предмет: Другие предметы,
автор: kadeeva2014
Предмет: Математика,
автор: anastasiyalev1808
Предмет: Геометрия,
автор: nastyshabatura