Предмет: Химия, автор: Irina03091988

Задача! Обчисліть масові частки солі в розчинах що містять:
А) 90г води та 10г солі;
Б) 8г води та 2г солі
Даю 20 балов

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
2

Ответ:

Объяснение:

А)

m(p-ну) = 90 г + 10 г = 100 г

ω(солі) = 10 г/100 г = 0,1 або 10%

Б)

m(р-ну) = 8 г + 2 г = 10 г

ω(солі) = 2 г/10 г = 0,2 або 20%

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: vashyakatrina
Предмет: Русский язык, автор: localizations1426