Предмет: Химия,
автор: danial777
Змішали залізну окалину Fe3O4 масою 34,8 грам із порошком алюмінію масою 12,8 грам. Суміш нагріли. Обчисліть масу утвореного заліза
Ответы
Автор ответа:
28
Ответ:
25.2 г
Объяснение:
3Fe3O4 + 8Al = 9Fe + 4Al2O3
n(Fe3O4) = m/M = 34.8 / (3*56 + 4*16) = 0.15 моль
n(Fe) = 3*0.15 =0.45 моль
m(Fe) = 0.45 * 56 = 25.2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: x3mdrakula
Предмет: Русский язык,
автор: x3mdrakula
Предмет: Другие предметы,
автор: WhiteNigga2014
Предмет: Математика,
автор: David551
Предмет: Химия,
автор: valeragis