Предмет: Русский язык,
автор: deadgeder
Помогите Плз
За 3 кг яблук ,і 4 кг груш заплатилт 186 грн. Скільки коштує кілограм яблук і кілограм груш, якщо за 2 кг груш заплатили на 38 грн більше, ніж за кілограм яблук.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
22грн = 1 кг яблук, 30 грн = 1 кг груш
Объяснение:
нехай 1 кг яблук = х грн, 1 кг груш = у грн.
складаємо систему 3х+4у=186
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rilakha
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: aleks21579
Предмет: Алгебра,
автор: reistfnk