Предмет: Химия, автор: Kutimel

У розчині масою 800 г міститься 100 г цукру. Обчисліть масову частку розчиненої речовини у такому розчині.

Ответы

Автор ответа: xibanak
1

Ответ:

w(цукру)=m(цукру)/m(розчину)=100/800=0.125=12.5%

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: AlyonaMari