Предмет: Математика, автор: selston82

Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы

Автор ответа: alina2807
0
о боже не понимаю украинский
Автор ответа: yourcat14
0
8 кг за 36 грн=288грн
х кг за 24 грн=288 грн
х=288/24=12кг
Ответ: 12 кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: KuritoMen