Предмет: Математика,
автор: selston82
Петрик купив 8кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?
Ответы
Автор ответа:
0
о боже не понимаю украинский
Автор ответа:
0
8 кг за 36 грн=288грн
х кг за 24 грн=288 грн
х=288/24=12кг
Ответ: 12 кг
х кг за 24 грн=288 грн
х=288/24=12кг
Ответ: 12 кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: neoplay38
Предмет: Кыргыз тили,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: KuritoMen
Предмет: Информатика,
автор: maren677
Предмет: Математика,
автор: yfcnz2787