Предмет: Физика, автор: lucianopellegrini09

Робоче тіло теплового двигуна віддає за цикл холодильнику кількість теплоти, що дорівнює 3 кДж. Яку кількість теплоти отримує робоче тіло за цикл, якщо ККД двигуна 25%? ДАЮ 25 БАЛІВ. РОСПИШІТЬ ВСЕ (Дано и розв'язок)

Ответы

Автор ответа: FoxyNeon
16

Ответ:

Я теж робив контрольну з фізики, бери відповідь

Объяснение:

Дано:

Qc=3000 Дж

ККД=25%=0,25

Знайти: Qx-?

Розв'язання:

ККД= (Qx-Qc)/Qx

0,25= (Qx-3000)/Qx

0,25*Qx=Qx-3000

0,75Qx=3000

Qx=4000

Відповідь: 4000 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: saisakaeva1