Предмет: Химия,
автор: Linamamay
Крізь воду кількістю речовини 10 моль пропустили електричний струм. Обчисліть кількість речовини (моль) газів, що утворилися внаслідок цього.
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ: 10 моль водорода; 5 моль кислорода
Дано:
n(H₂O) = 10 моль
Найти:
n(H₂) - ?
n(O₂) - ?
Объяснение:
Составляем УХР:
2Н₂О = 2Н₂ + О₂
Из УХР видно, что n(H₂) = n(H₂O);
n(H₂) = 10 моль
n(O₂) = 0.5n(H₂O)
n(O₂) = 0,5*10 моль = 5 моль
Ответ: 10 моль; 5 моль
tvoyakisa98:
бл@ть кто нибудь помогите с химией в моём профиле
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Stefnufka
Предмет: Другие предметы,
автор: эва10
Предмет: Русский язык,
автор: Lada781
Предмет: Математика,
автор: Артуr45
Предмет: Математика,
автор: SakuraTsukuri