Предмет: Українська література, автор: kirillkuchman7002

Даю 50 баллов
Напишіть твір-мініатюру на одну із запропонованих тем:
1). «Краса українського рушника» (за віршем Андрія Малишка «Пісня про рушник»).
2). «Іван Сила – утілення непереможного духу українського народу, його доброти  і щирості» (за повістю Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили»).

Ответы

Автор ответа: kristinastefaniuk
3

Ответ:Что происходит в Украине после 24.02.2022?

znanija

Поиск...

1

МорковкаТомлинсона

19.03.2014

Українська література

5 - 9 классы

ответ дан • проверенный экспертом

Твір-мініатюра "Краса українського рушника"

1

СМОТРЕТЬ ОТВЕТ

дирик*-*

МорковкаТомлинсона avatar

да=)

Ответ, проверенный экспертом

author link

Каріна88

хорошист

41 ответов

12.3 тыс. пользователей, получивших помощь

Рушник, і правда, можна порівняти з піснею, витканою чи вишитою на полотні. Без рушника, як і без пісні, не обходиться народження, одруження людини, ювілейні урочистості. Рушником накривали діжу після випікання хліба, ставлячи її під образами на покуті, дарунковими рушниками перев'язували кумів і гостей, хлібом-сіллю на рушнику зустрічали і зустрічають зараз дорогих гостей.

Українські майстрині - неперевершені. Казкової краси візерунками прикрашали сорочки, намітки, очіпки - прагнули до краси, до самобутності. Готували дівчата собі на все життя по 50, 80, а іноді в по 100 сорочок з тонкого вибіленого полотна. А часом не тільки вишивали нитками, а ще гаптували сріблом, золотом, бісером, перлинами, коштовними каміннями, лелітками прикрашали одяг. Так що красунею виглядала кожна дівчина, яка мала бажання, терпіння, старання і хист.

Ці українські обереги пройшли крізь віки і нині символізують чистоту почуттів, глибину безмежної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею. "Хай стелиться вам доля рушниками!" - кажуть, бажаючи людям щастя, добра, миру, злагоди і любові.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: minskiyvlad