Предмет: Математика, автор: sasahakkkkkkk

За 3 кг бананів заплатили 61,5 грн. Скільки коштує 1 кг бананів.

Ответы

Автор ответа: grabchak2005
2

Ответ: 20,5 грн.

Пошаговое объяснение: 61,5 грн - 3 кг бананiв - 61,5:3=20,5 грн за 1 кг

Автор ответа: VoHniK
2

Відповідь:

3 кг - 61.5

1 кг- ?

\frac{1*61.5}{3} =\frac{41}{2}=20.5 грн.

Похожие вопросы