Предмет: Математика,
автор: sasahakkkkkkk
За 3 кг бананів заплатили 61,5 грн. Скільки коштує 1 кг бананів.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 20,5 грн.
Пошаговое объяснение: 61,5 грн - 3 кг бананiв - 61,5:3=20,5 грн за 1 кг
Автор ответа:
2
Відповідь:
3 кг - 61.5
1 кг- ?
=
=20.5 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sashalapta
Предмет: Русский язык,
автор: qhshhehvxgd
Предмет: Русский язык,
автор: aminadish
Предмет: Алгебра,
автор: sir24t1
Предмет: Информатика,
автор: travayoung228