Предмет: Химия,
автор: golubden06
Обчислити масу купруму броміду (в грамах) кількістю 0.25 моль
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
55,7 г
Объяснение:
n (CuBr2) = 0, 25 моль
m (СuBr2) - ?
Решение :
M (CuBr2) = 223 г/моль
m (СuBr2) = n * M = 0,25 * 223 = 55,75 г = 55,7 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: yaechk2013
Предмет: Русский язык,
автор: lalalaa1
Предмет: Русский язык,
автор: annakazakova0
Предмет: Математика,
автор: Лана6661
Предмет: История,
автор: sofyas2004