Предмет: Химия,
автор: svetarytsar
Обчисліть та позначте масову частку натрій нітрату(NaNO3) в розчині, якщо до його розчину масою 140 г з масовою часткою солі 15% долили воду масою 35 г.
Заранее спасибо
Ответы
Автор ответа:
11
Ответ:
12% NaNO3
Объяснение:
140 грамм р-р = 100%
х грамм (NaNO3) = 15%
Находим х через пропорцию:
х = 15 × 140 / 100
х = 21 грамм (NaNO3)
140 грамм р-р + 35 грамм вода = 175 грамм р-р
175 грамм р-р = 100%
21 грамм (NaNO3) = х%
Находим х через пропорцию:
х = 21 × 100 / 175
х = 12%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: faruza0343
Предмет: Русский язык,
автор: miss58
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: polina123321
Предмет: Математика,
автор: мария1962