Предмет: Химия, автор: rutkovskaaula77

Який об'єм газу виділиться під час взаємодії 200 г кальцію карбонату з хлоридною кислотою​

Ответы

Автор ответа: svetka1574
5

Ответ:

Объяснение:

    200 г                                                      Х л

 CaCO3      +     2HCl    =     CaCl2     +    CO2   +   H2O

n=1 моль                                                     n=1 моль

М=100 г/моль                                           Vm=22,4 л/моль

m=100 г                                                     V = 22,4 л

200 г   СаСО3   -  Х л  СО2

100 г   СаСО3   -   22,4 л  СО2

V(CO2) = 200 * 22,4 / 100 = 44,8 л

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Лера1ф