Предмет: Физика,
автор: mobilochkaj5136
Кінетична енергія лижника масою 80 кг після спуску з гори становить 4000джоулів. Визнечте швидкість руху лижника.
Ответы
Автор ответа:
26
Ответ:
Дано
m=80 кг
Ек=4000 Дж
v-?
Решение
Ек=m*v^2/2
v=корень(Ек*2/m)
v=корень(4000*2/80)=10м/с
Ответ :v=10 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: megagoziev1
Предмет: Русский язык,
автор: pavlusneva
Предмет: Алгебра,
автор: Katyusha2000