Предмет: Физика,
автор: Max01938
Два провідники опорами 30 і 7,5 Ом увімкнуті в
мережу, що має напругу 120 В. Яка кількість теплоти виділиться за 25 с у
кожному провіднику, якщо вони з’єднані паралельно?
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: У першому виділиться 12000Дж, а у другому 48000Дж
Объяснение: За формулою Q =.
= (U²*t)÷R
Перша Q=(120²Oм*25с)÷30 Ом = =12000Дж
Друга Q=(120²Ом*25с)÷7.5 Ом = =48000Дж
Автор ответа:
2
Ответ:
Q=(120²Oм*25с)÷30 Ом = =12000Дж
Q=(120²Ом*25с)÷7.5 Ом = =48000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: alex1998k
Предмет: Русский язык,
автор: nbainova201388
Предмет: Русский язык,
автор: 232643354
Предмет: Математика,
автор: kirmfff