Предмет: Химия, автор: sashabortnik777

Які маси цукру і води потрібно взяти для приготування 300 г розчину з масовою часткою цукру 5 %? ОТВЕТЬТЕ ПОЖАЛУЙСТА! ОЧЕНЬ НУЖНО!

Ответы

Автор ответа: 12Aleksandra07
17

Дано:

m(р. цукру) = 300г

W(цукру) = 5%

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання

m(цукру) = m(p. цукру) × (W(цукру) : 100%)

m(цукру) = 300г × (5% : 100%) = 15г

m(води) = m(p.цукру) - m(цукру)

m(води) = 300г - 15г = 285г

Відповідь: 15г, 285г

Похожие вопросы