Предмет: Химия, автор: olhakudran

Обчислити масу купруму (ІІ) сульфату та об'єм води, які треба взяти, щоб приготувати 400 г розчину купруму (ІІ) сульфату з масовою часткою солі 15 %​

Ответы

Автор ответа: repetitorvd
9

Відповідь:

m(CuSO4)=400*0,15=60г

m(H2O)=400-60=340г

V(H2O)=340г*1г/мл=340 мл

Пояснення:


olhakudran: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: 9061594249
Предмет: Математика, автор: соняШевчук