Предмет: Физика,
автор: Pashaggg26
Обчисліть кількість теплоти, що віддає електричний калорифер із потужністю 1,5 кВт за 6 хв роботи?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:540000 Дж
Объяснение: P = 1500 Вт
t = 6 мин = 360 с
A - ?
P * t = A
P * t = 1500 * 360 = 540 * 10³ = 540000 Дж = A
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Taj1985
Предмет: Русский язык,
автор: rasha555
Предмет: Английский язык,
автор: WinterGod
Предмет: Обществознание,
автор: mishkinaekaterina
Предмет: Химия,
автор: Иванова25тс01