Предмет: Химия,
автор: woltik433
Вкажіть кількість речовини нітратної кислоти масою 378г.
Ответы
Автор ответа:
7
m=M*n
M(HNO3) = 1 + 14 + 16*3 = 63
n = m/M
m(HNO3) = 378г
n(HNO3) = 378г/63 = 6 моль
Ответ: 6 моль
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 7758734770
Предмет: Русский язык,
автор: LizaLoveYou
Предмет: Английский язык,
автор: 0Bella0
Предмет: География,
автор: соня1328