Предмет: Физика, автор: oiiirvm

СОРЧНО!!!! Обчисліть потенціальну енергію туриста,маса якого дорівнює 70кг,на найвищій вершині українських Карпат горі говерла 2061м відносно рівня моря g= 10 H/кг

Ответы

Автор ответа: DedStar
4

Ответ:

Объяснение:

Еп = m·g·h = 70·10·2061 ≈ 1,44·10⁶ Дж      или    1,44 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: виканеважно