Предмет: Физика,
автор: alekseydog9
Пожалуйста решите мне до завтрашнего дня здавать. У порожню сталеву каструлю, маса якої 500 г, наливають окріп, маса якого 500 г. Початкова температура каструлі 20 С. Якою стане температура води після припинення теплообміну?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
m = ρ * V
В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому
V = m / ρ = 54 / 2,7 =
Объяснение:
Но это не точно просто я не сильно разбераюсь
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: даниил1592003
Предмет: Русский язык,
автор: flora345
Предмет: Русский язык,
автор: evgeniy1238
Предмет: Алгебра,
автор: merkulievaanna
Предмет: Алгебра,
автор: вика2965