Предмет: Физика,
автор: violetta4679
5. На штепсельній розетці написано: «5 А; 250 В».
Електричний прилад якої максимальної
потужності можна включити в цю розетку?
Умова!!!
Ответы
Автор ответа:
31
Ответ:
1250 Вт (1,25 кВт)
Объяснение:
I=5 A U=250 B P=?
===
P=I*U=5*250=1250 Вт
======================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Кисилиси
Предмет: Русский язык,
автор: StillAnd
Предмет: Другие предметы,
автор: igor199983
Предмет: Математика,
автор: DETROX
Предмет: Математика,
автор: yanach86