Предмет: Химия, автор: Nateviro

Знайти масу цукру і масу води, які необхідно взяти для
приготування розчину масою 150 г з масовою часткою речовини 20%.

Ответы

Автор ответа: PickUpEr
3

Ответ:

m (цукру) = 30 г;

m (цукру) = 30 г;m (води) = 120 г.

--------------------------

Готово!

Мій Instagramm: fadeev_pickuper

Похожие вопросы