Предмет: Физика, автор: rsofpg2007

СРОЧНО НАДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тіло під дією сили 1 кН переміщується на 100 м за 1 хв. Визначити потужність.
Виберіть одну відповідь:
a. 16 Вт
b. 100 кВт
c. 100 Вт
d. 1,6 кВт

Ответы

Автор ответа: oolik5
1

Ответ:

1,6 кВт

Объяснение:

Тому, що

1кH=1000H

1хв=60 с

1000*100/60=1,6666667=1,6кВт

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kirana05