Предмет: Физика, автор: alekseydog9

Яку кількість теплоти втрачає цеглина, розміри якої дорівнюють
6,5*12,5*25 см, під час охолодження на 20 С?

Ответы

Автор ответа: zadelina904
4

Ответ:

2,1 на 10 в 5 степ *0,05кг меди = 1050 дж - тепло при кристаллизации

3.8*10во 2 степ = х джоулей/0,05 кг*1060 (дельта 1085-50)

х= 380*0.05*1060= 20 джоулей

1050+20=1070 джоулей

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Anna220
Предмет: Русский язык, автор: ggggggggaaaaaaaapota