Предмет: Физика, автор: cernisovdima7

5 Розв'яжіть задачу.
Скориставшись даними рисунка, вината
висоту хмарочоса. Для цього:
1) визначте атмосферний тиск на першо-
му поверсі хмарочоса та на його даху:
ртутний барометр установлений на першо
му поверсі, барометр-анероїд — на даху
хмарочоса;
2) згадайте, що кожні 11 м підйому тие
зменшується на 1 мм рт. ст.
тө0 мм​

Ответы

Автор ответа: zadelina904
111

Ответ:

Р1 = 760 мм рт. ст.

Р2 = 980 гПа = 735,06 мм рт. ст.

h = (Р1-Р2) * 11 = 274,34 м

Сделай лучшим ПОЖАЛУЙСТА помоги одной кнопкой !!!!!!!!!!!!!!

Похожие вопросы