Предмет: Химия, автор: imchukki

помогите, пожалуйста​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nastac917
0

Ответ:

В 342 г фруктози міститься 136,8 г карбону

Объяснение:

Mr(C6H12O6)= 180 г/моль

Mr(C6)= 72 г/моль

x= (342×72)÷180=136,8 г

Похожие вопросы