Предмет: Физика,
автор: nikanaha27
Якої маси тіло підняли на висоту 10 м над Землею, якщо його потенціальна енергія дорівнює 1200 Дж?
Ответы
Автор ответа:
9
Ответ:12 кг
Объяснение:
Дано:
Еп = 1200Дж
h = 10 м
g = 10 H/кг
m -?
Eп = m*g*h
m = Eп/g*h
m = 1200/ 10*10 = 12 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: juliascales
Предмет: Другие предметы,
автор: kl26032003
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Lizaveta2008