Предмет: Физика,
автор: makss55nastt
На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 1,03 кН. Обчисліть об'єм зануреного тіла. Густина морської води 1030кг/м3
1) 0,1 м3
2) 0,4 м3
3) 0,2 м3
4) 0,3 м3
Ответы
Автор ответа:
6
Дано: ...
V - ?
1,03 KH = 1030 H;
Fa - pgV;
1030 = 1030*g*V = 10300. Звідси:
V = Fa / pg = 0,1 (M^3)
Ответ: V= 0,1 (м^3)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: liza101004
Предмет: Другие предметы,
автор: egorzhora
Предмет: Русский язык,
автор: crispugacheva
Предмет: Геометрия,
автор: fortime
Предмет: Математика,
автор: bielovan