Предмет: Физика, автор: sashasnezhko01

Помогите пожалуйста, очень срочно, дам 20 баллов.
Оптична довжина шляху L світлової хвилі, що пройшла через двошарову пластинку завтовшки d=3,0 мм дорівнює 4,8 мм. Товщина першого шару, показник заломлення якого дорівнює n1=1,5, складає d1=2,0 мм. Розрахувати
показник заломлення n2 другого шару пластинки.

Ответы

Автор ответа: sashadairov17
0

Ответ:

Равно 7 но это не точно я физику не понимаю

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Yschoniy