Предмет: Химия,
автор: masha251348
СРОЧНО!!!!!
Яку масу картоплі з масовою часткою крохмалю 18% потрібно переробити для одержання 450 кг глюкози?
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:
2250кг
Объяснение:
m((C6H10)5)n)=0.18*x=0.18x
M((C6H10O5)n)=162n г/моль
M(C6H12O6)=180 г/моль
(C6H10O5)n+nH2O=nC6H12O6
Складаємо пропорцію:
0.18x/162n=450/180n; 0.18x=162n*450/180n; 0.18x=405
x=2250
Маса картоплі дорівнює 2250кг.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: irina857
Предмет: Українська мова,
автор: ruslanazagaruk
Предмет: Русский язык,
автор: э1в2у3с4я
Предмет: Математика,
автор: Krav18420
Предмет: Литература,
автор: Кекум