Предмет: Физика, автор: Аноним

Залiзо якоi маси видiлилося внаслiдок електролiзму на катодi електролiзноii ванни з розчином соли FeCl3 пiд час проходження через ванну зарядку 800кл.
Допоможiть!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: ivashenkoksenia06
2

Ответ:

m= ρ * V

В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: турсунбайЫнтызар