Предмет: Физика,
автор: egordenysenko11
Максимальна кинетична енергія під час здачі нормативу "Біг на 100м" ДАМ ПОТОМ 80 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1779 Дж
Объяснение:
t=13 c s=100 м m=60 кг Ek=?
===
v=s/t=100/13≈7.7 м/с
Ek=m*v²/2=60*7.7²/2≈1779 Дж
=============================
egordenysenko11:
спасибо:)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: КРАСАВИЦА54
Предмет: Русский язык,
автор: valera463
Предмет: Русский язык,
автор: Zzakhariy
Предмет: Психология,
автор: тмтитоитьлт
Предмет: Математика,
автор: daниил1